Jak udekorować stół na przyjęcie urodzinowe dziecka?

Decydując się na organizację przyjęcia urodzinowego dla naszego dziecka, bardzo ważne jest to, aby zadbać o odpowiednie udekorowanie domu oraz stołu, przy którym serwowany będzie poczęstunek. Dzieci uwielbiają kolory oraz dekoracje, dlatego dobrze, gdy te są radosne i żywe. Wszystkie pomieszczenia, w których będziemy świętować ten szczególny dzień powinny wyglądać wyjątkowo i zachwycać przybyłych gości.

​Pierwszą czynnością, jakiej musimy się podjąć jest wybranie spójnego motywu przewodniego, który będzie spójny z zainteresowaniami jubilata. Urodziny można zorganizować w tylu cyrkowym, wtedy na ścianach powinny pojawić się buzie klaunów oraz rysunki przedstawiające akrobacje i zwierzęta. Jeśli impreza ma mieć charakter hawajski, wystrój domu musi iść w kierunku kwiatowym i egzotycznym. Jeśli nasza córka czuje się jak księżniczka, niech pojawi się dużo różu i iście królewskich ozdób i motywów. Ważne są również balony i serpentyny, których nie może zabraknąć tego dnia. Fajnym pomysłem może być również zawieszenie pod sufitem szczególnego baneru, który powie dziecku wszystkiego najlepszego.

A co z ogrodem i stołem?

Przyjęcie urodzinowe niekoniecznie musi odbyć się w zamkniętych, domowych pomieszczeniach. Można je zorganizować również na świeżym powietrzu, pod warunkiem, że pogoda nie płata figli. To rozwiązanie jednak nie zwalnia nas z obowiązku wykonania odpowiednich dekoracji. Nie jest to jednak trudne, o balony wypełnione helem można przymocować do ogrodzenia i mebli, co da naprawdę fajny efekt. Między drzewami można umieścić lampiony i lampki, lub też łańcuchy wykonane z krepiny, a na nich - piniatę ze słodyczami. Jedynym ograniczeniem jest tu nasza wyobraźnia, rozwiązań jest naprawdę wiele. Można również na trawie umieścić dużą ilość kolorowych, plastikowych piłek, które z pewnością zainspirują dzieci do zabawy. Elementem, który koniecznie musimy przystroić jest stół. Sklepy z akcesoriami dekoracyjnymi oferują naprawdę szeroką gamę produktów, z których możemy skorzystać. Znajdziemy w nich bajkowe obrusy, plastikowe talerzyki z motywami z kreskówek, kubeczki ze słomkami z księżniczkami i szereg innych. Na obrusie można rozsypać konfetti. Trąbki urodzinowe i papierowe czapeczki dodatkowo podkreślą charakter tego dnia i z pewnością spodobają się gościom.

 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@brimag.pl

Wszystko na temat organizacji imprez masowych, wesel i eventów firmowych.