Jedzenie na imprezie firmowej - w hotelu masz wszystko na miejscu!

Różnego rodzaju stresujące sytuacje w pracy mogą sprawić, że pracownicy będą gorzej podchodzić do swoich obowiązków zawodowych. Wówczas, nagrodą za ich trud i najlepszą motywacją do dalszej pracy jest organizacja imprezy integracyjnej. Warto wziąć pod uwagę, że pracochłonność przy koordynowaniu takiego wydarzenia jest niezwykle wysoka, dlatego warto zorganizować je w hotelu, który oferuje kompleksowe usługi zapewniając miejsce, noclegi, atrakcje, sprzęt oraz jedzenie!

Jednym z najważniejszych elementów przygotowań imprezy integracyjnej jest oczywiście menu. Powinno ono zadowolić podniebienia wszystkich gości. Zlecając catering hotelowi będziesz musiał zwyczajnie zatwierdzić propozycje menu lokalu, który zajmie się całą resztą. Na takie wydarzenia najlepiej wybierać bezpieczne potrawy, przy czym jako dodatek zaserwować coś ekstra.

Wszystko razem

Zdecyduj się na hotel, który posiada stylową restaurację ze sprawdzoną kuchnią. Takie miejsce tworzy doskonały klimat udanej imprezy, zapewniając wyjątkowo smaczną oprawę kulinarną. Sala będzie służyła również do zabawy a w hotelowych pokojach będzie można odpocząć po wspólnych tańcach.

Jaki miejsca wybrać?

Przy przeglądaniu ofert zwracaj uwagę na to, czy są kompleksowe i czy dane miejsce zapewnia obsługę i organizację imprez okolicznościach, jak firmowe i integracyjne. Ważne jest, aby przedstawiciele hotelu byli otwarci na pewną elastyczność organizacyjną i byli w stanie zaproponować menu odpowiednie do rangi wydarzenia. Warto wybierać te miejsca, które w ramach swoich usług dostarczają również napoje alkoholowe oraz ciasta, co znacznie okroi zakres prac organizacyjnych po stronie firmy.

Jedzenie serwować na imprezie firmowej?

Oczywiście wszystko zależy od skali i rangi wydarzenia. Na luźnej imprezie integracyjnej dla pracowników firmy można zaserwować typowe dania główne, jak zupa, np. prawdziwy rosół, barszcz z pasztecikiem lub flaki. Na drugie świetnie sprawdzą się dania mięsne do wyboru. Impreza integracyjna ma z reguły charakter swobodny, dlatego po głównym posiłku dobrze zaoferować przekąski w formie szwedzkiego stołu. Dzięki temu pojawia się okazja do wstania ze swojego miejsca oraz wspólnej rozmowy.

 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@brimag.pl

Wszystko na temat organizacji imprez masowych, wesel i eventów firmowych.