Upominki z okazji Dnia Kobiet

Święto obchodzone w naszym kraju od ponad stu lat jest wyjątkowym dniem, w którym mężczyźni składają życzenia kobietom, które mają swoje miejsce w ich życiach. W czasach PRLu obowiązkowym podarkiem był goździk, dzisiaj podobną popularnością cieszą się wiosenne tulipany i róże. Wręczone kobiecie kwiaty, malują uśmiech na jej twarzy i sprawiają, że czuje się ona wyjątkowo. Panowie mogą jednak pójść o krok dalej i przygotować dla płci pięknej prezent mniej banalny i standardowy. W tej roli świetnie sprawdzi się zaproszenie wybranki na kolację przy świecach.

Dobre wino, pięknie nakryty stół i wyśmienite jedzenie z pewnością ucieszą każdą kobietę. Można pokusić się o wybór restauracji, albo przygotować posiłek samemu. Nawet jeśli nie posiada się umiejętności gotowania, alternatywą może być zamówienie jedzenia na wynos, byle nie była to pizza czy hamburgery, a coś bardziej wykwintnego i niecodziennego. Pary, który posiadają długi staż małżeński, mogą uczcić ten dzień przekazaniem wszystkich domowych obowiązków w ręce mężczyzny. To do ich zadań należeć wtedy będzie przygotowanie obiadu, pozmywanie naczyń, sprzątanie, zajmowanie się dziećmi. Swojej partnerce można zaproponować, aby w tym czasie wzięła długą i odprężającą kąpiel albo zrelaksowała się w sposób, jaki sprawi jej najwięcej przyjemności. Poczuje się wtedy wyjątkowo i z pewnością doda im to dużo uśmiechu.

Prezenty, prezenty

Świetnym pomysłem na prezent będzie również spełnienie marzenia, które na dnie serca przez długi czas nosiła ukochana kobieta. Nie muszą to być wakacje na Karaibach, tego dnia można się poświęcić i na przykład pójść na romantyczną komedię do kina, zabrać wybrankę do teatru czy filharmonii. Mimo tego, że dla mężczyzny czas ten może być nudny, raz w roku można się poświęcić i pozwolić kobiecie cieszyć się tym wyjściem. Najbardziej bezpiecznym prezentowym rozwiązaniem są kwiaty i czekoladki. Sprawdzą się one szczególnie w przypadku, kiedy od niedawna spotykamy się lub znamy dziewczynę, którą chcemy nimi obdarować. Na pierwszym etapie znajomości prezenty, które będą zbyt osobiste, mogą okazać się niestosowne. Jeśli chcemy pójść krok dalej, zaprośmy kobietę na kolację w przytulnej i dobrej restauracji, z pewnością jej się to spodoba. Pary, które znają się dobrze i długo, nie muszą się bać podarków takich, jak bielizna. Ważne jest tylko to, aby nie była ona zbyt skąpa czy wyuzdana. Wcześniej należy poznać rozmiar, a udając się do odpowiedniego sklepu, ekspedientka z pewnością doradzi nam, jaka bielizna najlepiej sprawi się w roli prezentu.

 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@brimag.pl

Wszystko na temat organizacji imprez masowych, wesel i eventów firmowych.