Wygoń nudę z imprezy sylwestrowej!

Nie ma chyba nic gorszego, niż nuda wiejąca z każdego końca sali na imprezie sylwestrowej. Ziejąca z kątów nuda może zabić nawet największy zapał do zabawy. Tego rodzaju spotkanie towarzyskie wieńczy cały upływający rok i nie można dopuścić do tego, by ktokolwiek smucił się z byle powodu przy suto zastawionych stołach. W dodatku zabawa sylwestrowa organizowana być powinna nie dlatego, by się najeść i na pić, po czym zasnąć pod stołem. Najważniejsza we wszystkim powinna być nieskrępowana zabawa przy różnorodnej muzyce, by każdy bawiący się gość był w pełni zadowolony.

Jeśli planujecie imprezę sylwestrową, nie dopuśćcie do powielania standardowych stereotypów organizacji tego typu spotkań towarzyskich. Może na tegoroczne spotkanie w gronie przyjaciół warto będzie zatrudnić profesjonalnego DJ-a? Klasyczne orkiestry składające się z dwóch wąsatych, nieco fałszujących wokalistów powoli odchodzą już do lamusa – na całe szczęście. Młodzież i dorośli na sylwestrowych imprezach najlepiej bawią się przy oryginalnych nagraniach wykonawców, których znają z radia, telewizji oraz Internetu, a niepotrzebne imitacje przebojów mogą tylko popsuć zabawę.

Wygnać nudę z imprezy sylwestrowej można na kilka sposobów. Skuteczne okazuje się przypisywanie jasno określonej tematyki danej imprezie. Na pewno wszyscy pamiętający niezwykle popularny niegdyś serial "Dynastia" odpłyną teraz w krainę sentymentalnego kiczu. Panie na takiej imprezie powinny obowiązkowo mieć na sobie błyszczące koszule i bluzki z charakterystycznymi, bufiastymi rękawami - kiedyś był to pierwszy krzyk mody! Panom polecamy smokingi i klasyczne garnitury. Do tego trzeba być przygotowanym na niezłe niespodzianki, ponieważ "drinki Alexis" zwalą z nóg nawet najtwardszego zawodnika.
Impreza w rytmach flamenco kręcić się będzie wokół hiszpańskich motywów muzycznych. Jest w czym wybierać. Muzyka Glorii Estefan, Ricky'ego Martina czy Santany rozgrzeje i porwie do tańca największych ponuraków. Atrakcją wieczoru może stać się konkurs na najbardziej oryginalny strój hiszpański.

A może macie chęć na szaloną zabawę w stylu szlacheckim, tak często opisywaną na kartach "Pana Tadeusza"? Epopeja narodowa może się stać prawdziwą kopalnią wiedzy, jeśli chodzi o organizację takiego balu oraz przygotowywanie specjałów na szlachecki stół. A ten uginać powinien się pod ciężarem czerwonego wina, bigosu myśliwskiego, dań z dziczyzny i zająców oraz marynowanych warzywach. Wspólne odtańczenie poloneza na wolnym powietrzu dopełni szlacheckiej tradycji i sprawi, że wieczór zapadnie w pamięci jako wytworny i niezwykle elegancki, choć też i nieco przaśny.

Zabawa sylwestrowa na promie płynącym do Wenecji to propozycja dla wszystkich zakochanych i żądnych romantycznych wrażeń. Bilety na podróż tego typu warto wykupić jeszcze na kilka miesięcy przed końcem roku, ponieważ duże zainteresowanie nimi sprawia, że nie każdemu udaje się je uzyskać. Zabawa na promie stać się może okazją do zawierania nowych znajomości, a także umacniania tych, które przez wiele lat okazywały się trwałe i wartościowe.

 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@bajkowa-chata.pl

Wszystko na temat organizacji imprez masowych, wesel i eventów firmowych.