Kącik dla dzieci na weselu - czy hotele to zapewniają?

Wesele to dla większości z nas ten jeden wieczór, który chcemy przeżyć naprawdę wyjątkowo. Zależy nam aby wszystko było perfekcyjne. Dobrze dobrane kwiaty, pyszny tort, zniewalająca suknia i oczywiście świetnie bawiący się goście, którzy ten wieczór będą wspominać z uśmiechem na twarzy. Zapraszając ludzi na wesele zapraszamy zarówno rodzinę jak i przyjaciół, którzy niejednokrotnie mają dzieci. Świetnym pomysłem na zorganizowanie czasu najmłodszym gościom wesela jest zorganizowanie dla nich kącika dziecięcego. Jednak nie wszystkie hotele takie udogodnienie oferują.

Czym jest kącik dziecięcy?

Kącik dziecięcy to nic innego jak specjalnie wyznaczone i w jakiś sposób również wydzielone miejsce przeznaczone dla najmłodszych. Dzieci mogą tam zająć się zabawą, w trakcie gdy dorośli bawią się w swoim towarzystwie. Kącik dziecięcy może wyglądać bardzo różnie. Może to być kilka stolików, klocki, kredki i malowanki, albo pudła pełne zabawek. Najważniejsze aby dzieci mogły miło spędzić tam czas gdy zaczną nudzić się słuchając rozmów dorosłych przy stole. Bardzo ciekawą i fajną opcją jest zapewnienie na weselu animatora dziecięcego, który zadba aby dzieci się nie nudziły, spożytkuje ich energię na zabawę, oraz da dzieciom wiele frajdy – tak by i one mogły wspominać jak dobrze się bawiły.

Kącik dziecięcy w hotelu Lenart

Hotel Lenart oferuje dla gości organizowanego w nim wesela kącik zabaw dla dzieci a także mini kino, gdzie maluchy mogą oglądać wybrane bajki. Dzieci mogą więc spędzić czas oglądając ulubione bajki lub też bawiąc się ciekawymi zabawkami, wspólnie lub indywidualnie. Dodatkową usługą jaką proponuje nam hotel jest wynajęcie animatora dla dzieci, który zapewni aby bawiły się wyśmienicie – animator może malować dzieciom buzie, robić różne figurki z balonów, czy też organizować szereg zabaw i konkursów dobranych do wieku i zainteresowań najmłodszych gości.

Szczęśliwe dzieci gwarantem szczęścia gości

Dzieci, których potrzeby są tak zadbane będą na weselu bawiły się wyśmienicie, a co za tym idzie ich rodzice, rodziny i inni goście będą mogli sami skorzystać z wesela i bawić się nie martwiąc się o organizowanie dzieciom atrakcji. Na pewno też nie doświadczymy sytuacji, w której znudzone już dziecko ciągnie mamę za spódnicę bo chce już wracać do domu, a rodzice mieliby ochotę jeszcze trochę zostać.

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@bajkowa-chata.pl

Wszystko na temat organizacji imprez masowych, wesel i eventów firmowych.