Relaks w SPA na imprezie firmowej? Czemu nie!

Codzienna praca bywa niezwykle wyczerpująca. Dlatego pracodawcy organizują często imprezy firmowe, które mają wynagrodzić pracownikom ich wysiłki. Najczęściej jest to wyjazd integracyjny lub impreza w klubie. Czemu jednak nie zapewnić im prawdziwego relaksu i nie zafundować swojej drużynie pobytu w SPA?

Na zakończenie ciężkiego kwartału w pracy nic tak nie podziała jak pobyt w SPA. Obecnie jest to jedna z najmodniejszych tendencji, jeśli chodzi o organizację imprez firmowych. Pracownicy poczują się bowiem niezwykle dopieszczeni i zaznają czegoś innego niż zwykła zabawa przy muzyce i posiłku. Taka impreza to świetna motywacja dla podwładnych.

Coś innego

Większość z nas kojarzy imprezy firmowe z posiłkami i potańcówką, która często może być bardziej męcząca niż się to wydaje. Dobrze wówczas zorganizować wydarzenie w hotelu ze SPA, gdzie poza właściwym bankietem, uczestnicy będą mogli skorzystać z gabinetów odnowy biologicznej, masaży, relaksujących kąpieli czy jacuzzi. Takie błogie chwile odpoczynku w SPA na pewno zostaną docenione przez pracowników, którzy dostaną okazję do prawdziwego odpoczynku.

Przestrzeń dla relaksu

Najważniejszą zaletą imprezy firmowej w hotelu ze SPA jest możliwość zaoferowania bogatej oferty relaksacyjnej. Będzie to również świetne posunięcie wizerunkowe – pokażesz swoim pracownikom, jak o nich dbasz, co poskutkuje zwiększoną motywacją i efektywnością. Dobrze wybrać miejsce położone w jakimś urokliwym miejscu, gdzie można zorganizować biesiadę na świeżym powietrzu i odetchnąć od klimatu zatłoczonego miasta. Kompleksowość usług hoteli ze SPA pomoże zorganizować najlepszą firmową imprezę, jakiej mogliby doświadczyć twoi pracownicy.

Co w ofercie?

Tego rodzaju ośrodki najczęściej dysponują takimi atrakcjami jak basen rekreacyjny, który może być świetnym miejscem dla gier zespołowych. Ponadto kilka wanien jacuzzi, w których można uciąć biznesową pogawędkę przy lampce szampana. Następnie można odpocząć w saunie, łaźni parowo-ziołowej lub piaszczystej plaży rekreacyjnej. Wszystko zależy od preferencji uczestników wydarzenia, dlatego warto postawić na rozbudowaną i bogatą ofertę tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@brimag.pl

Wszystko na temat organizacji imprez masowych, wesel i eventów firmowych.