Sala weselna, która zachwyci Twoich gości

Gdyby zapytać pary młode o najtrudniejsze decyzje związane z organizacją przyjęcia weselnego, zapewne większość z nich wskazałaby wybór sali weselnej. Rzeczywiście nie jest to najłatwiejsze zadanie. Sal weselnych jest mnóstwo, ale wiele jest również kryteriów, którymi należy się kierować podejmując ten trudny wybór. Przedstawiamy niektóre z nich.

Lokalizacja

Lokalizacja to jedna z ważniejszych kwestii do przemyślenia. Tylko od młodej pary zależy, czy woli lokal w centrum miasta, czy gdzieś na jego obrzeżach, gdzie jest zdecydowanie ciszej i spokojniej. A może warto rozważyć lokal w jakimś atrakcyjnym miejscu zupełnie poza miastem? Takie rozwiązanie jest coraz częściej wybierane przez mieszkańców dużych miast. Dla przykładu pary z Krakowa mogą wziąć pod uwagę hotel Lenart zlokalizowany w samym sercu Wieliczki. Do zaledwie 20 minut drogi od Rynku Głównego w Krakowie. Hotel mieści się blisko najważniejszych węzłów komunikacyjnych regionu, więc odpadają problemy związane z dojazdem, a sama okolica jest bardzo atrakcyjna pod względem turystycznym. W przypadku sali weselnej położonej daleko od miejsca ceremonii, należy liczyć się z koniecznością wynajęcia transportu dla gości.

Odpowiednie menu

Dwa główne filary udanego wesela to zespół muzyczny, który potrafi porwać gości do zabawy oraz smaczne jedzenie. Stoły wcale nie muszą uginać się od potraw. Warto natomiast zatroszczyć się o różnorodność oraz jakość podawanych dań. Zadowolić wszystkich gości jest niezwykle trudno i zapewne nam się to nie uda, ale właściwie dobrane menu może zrobić dobre wrażenie na gościach.

Dobra obsługa

Bardzo często oceniając przyjęcie weselne, kierujemy się jakością obsługi. Obiad może być wyjątkowo smaczny, ale cóż z tego, jeżeli musimy czekać prawie godzinę między pierwszym, a drugim daniem. Obsługa musi przebiegać szybko i bezproblemowo. Personel zaś powinien być zawsze grzeczny, cierpliwy i uśmiechnięty. Nie bez powodu mówi się, że dobry kelner czy kelnerka musi być niewidoczna. Powinna pojawiać się zawsze wtedy, gdy jest potrzebna, aby gościom niczego nie brakowało. Nie ma nic gorszego, niż sytuacja w której gość musi trzy razy prosić o kawę lub czysty talerzyk.

 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@bajkowa-chata.pl

Wszystko na temat organizacji imprez masowych, wesel i eventów firmowych.